wtorek, 13 listopada 2012

Dopłaty do eko-mieszkania

Miła wiadomość dla tych, którzy niebawem mają zamiar się urządzać! Otóż...

Kupując mieszkanie albo budując dom o niskim zużyciu energii, będzie można starać się w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dopłatę do kredytu.

Od 2013 do 2018 roku, mamy szansę otrzymać na eko-mieszkanie od 11 do 16 tys. złotych, a stawiając sobie energooszczędny (albo jeszcze lepiej pasywny) dom możemy liczyć nawet na 50 do 60 tys. PLN.

Nieruchomość musi spełniac tylko określone standardy, my musimy wypełnić tony papierów, ale... WARTO się postarać, warto być ekologicznym.

4 komentarze:

 1. Bardzo fajnie jest mieć własne mieszkanie i urządzić je tak, aby było przyszłościowe. Na stronie internetowej lokum-dewelopera: nieruchomości wrocław jest masa fajnych i godnych polecenia ofert. Moim zdaniem najlepszych w sieci, można na nich polegać.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja dopiero co kupiłam swoje własne pierwsze mieszkanko :D i mam mega frajdę z urządzania jego. Na razie dywany zamówione https://sklepsindbad.pl/gatunki/royal/ i czekam na dostawę, meble w pudełkach czekają na złożenie a ja patrzę jak idzie malowanie i układanie podłóg :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie że jest opcja skorzystania z dopłat

  OdpowiedzUsuń
 4. najlepiej inwestować w takie rozwiązania

  OdpowiedzUsuń