piątek, 19 sierpnia 2011

Ściana w fotografiach

Jednym z ciekawszych pomysłów na oryginalną i jednocześnie bardzo osobistą aranżację pokoju jest ozdobienie ściany fotografiami. Ale UWAGA! Nie chodzi o zawieszenie na niej kilku ramek ze zdjęciami ślubnymi. Chodzi o stworzenie dość spontanicznego kolażu na _całej_ ścianie.

Przyklejamy na niej zdjęcia różnej wielkości, kolorowe i czarno-białe, pozowane i takie zwyczajne - z wakacji czy urodzin. Foty umieszczamy niekoniecznie pod linijkę - mogą być w różne strony i częściowo nachodzić na siebie tworząc niby niezamierzony nieład artystyczny. Wszystko zależy od inwencji własnej i od upodobań. Ekspozycja taka ma przede wszystkim wyglądać naturalnie i sprawiać nam przyjemność, bo w końcu każde spojrzenie na ścianę tak udekorowanego salonu przywoła jakies wspomnienia. No i jest jeszcze jeden plus - nie znudzi nam się szybko, ponieważ ciągle może się zmieniać. Łatwo dorzucać na ścianę kolejne fotki, łatwo zmienić ich układ, zawsze może być coś nowego.

Polecamy spróbować! Zwłaszcza w pomieszczeniach, w których nie ma dużo mebli i gdzie zastosowano delikatną kolorystykę przy urządzaniu wnętrza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz