czwartek, 24 lutego 2011

Dekoracyjne naklejki na ścianę

Dekoracyjne naklejki na ścianę to alternatywa dla wzorzystych tapet i malowania ścian wałkiem w odpowiednie wzory, a także dla stosowania szablonów malarskich. Świetne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie przepadają za babraniem się w farbach i klejach. Ostatnio bardzo modne i łatwe do kupienia w Internecie. Znajdziecie je także pod hasłem 'stickersy' lub 'ścienne tatuaże'.

Kiedy już wybierze się odpowiedni dla siebie wzór można zwykle zamówić dowolny kolor takiej naklejki i dobrać optymalny dla siebie rozmiar w sklepie online.

Motywy są bardzo różne - od klasycznych wzorów roślinnych, inspirowanych naturą, poprzez abstrakcję czy bardzo dekoracyjne wzory rodem z baroku, na kształtach geometrycznych czy napisach kończąc. Jeśli się dobrze poszuka, znajdzie się praktycznie wszystko - kwiaty, zwierzęta, postacie ludzkie, budynki, kompozycje przedstawiające konkretne scenki czy widoczki.

To może być naprawdę interesujące dopełnienie, jeśli chodzi o dekorację ścian i fajne podbicie stylu danego pomieszczenia. Naklejki nie są drogie, a do tego każdy poradzi sobie z nałożeniem ich na ścianę.

Przykłady można obejrzeć tutaj.

4 komentarze:

  1. świetny pomysł... o ile nie ma się kota, który wszystko podrapie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naklejki są fajne, ale można też nakleić na ścianę ciekawą fototapetę, która jest wielobarwna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie też podobają się fototapety. Każdy sposób na ładne wnętrze jest dobry ;)

    OdpowiedzUsuń